Yeni Sitemiz Yayına Başladı23 Nisan 2015 Yakut KUYUMCU

8

yeni site

Misafir memnuniyetine dayalı yönetim felsefesi ile Tekirdağ’ın en önemli ilçesi Çorlu'nun merkezinde sizlere rahatlığı, seviyeli ilgi ve hizmet kalitesi ile evinizde gibi hissedebileceğiniz bir konaklama keyfi sunmayı ilke edinmiş Bormalı Otel için hazırladığımız web sitesi yayına alınmıştır. Eski sitemizde yer alan Çorlu Fotoğraflarına ve Çorlu Tarihine yazı linklerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bormalı Otel’e bizi tercihlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Sitemizin en önemli özelliğinden biri haritaya sahip olmasıdır. Otelimiz şehir içinde olmasına rağmen misafirlerimizin otelimizi bulmakta zorlandığı bizlere gelen bir şikayetti. Buna istinaden yeni sitemizde her sayfada üstte-ortada yer alan damlanın üzerine gelip tıklatığınızda harita bölümü açılacaktır. Kırmızı Yer bulucuya bir kez tıkladığınızda ise adres ve telefonumuzu göreceksiniz.

Sitemizin bir başka özelliğide ön rezervayon yapabiliyor olmanızdır. Ana Sayfa dahil hemen her sayfamızdan rezervasyon için kısayola ulaşabilirsiniz. Rezervasyonunuz sonrası görevliler sizinle irtibata geçeceklerinden telefon numaranızı doğru yazmanız önemlidir.

Sitemiz ana sayfası üzerinde "Otelimiz" başlığı altında yer alan Blog sayfamızda ki konuları gözden geçirip, değerli yorumlarınızı bizlere gönderebilirsiniz. Görüşler kısmında otelimizde konaklayan misafirlerimizin düşüncelerini gözden geçirebilir, Galeri kısmından da fotoğraflara gözatabilirsiniz.

Yorumlar

  • AdminNisan 27, 2015 - 13:37

    Oldukça başarılı çalışma oldu, aslında beklediğimizin bile üzerinde demek daha doğru olur sanırım, bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar dilerim. Çok teşekkürler...Cevap

Yorum Bırak